IE 7

Sporočila skrbnikov foruma.

IE 7

OdgovorNapisal/-a Boro » 04 mar 2009, 11:45

Za lepši prikaz strani skydvemaribor.com, predvsem foruma priporočam uporabo Internet Explorerja 7. Z uporabo IE7 se boste izognili vertikalnim drsnikom v forumu,... Vsi, ki uporabljate Firefox, Opera ipd. naj vam sporočim, da je IE7 enako oz. bolj varen brskalnik, govorice in prepričanja, da je Firefox boljši in varnejši pa je čista demagogija. Resnica pač je, da so te govorice lansirali zagrizeni nasprotniki Microsofta, da bi zmanjšali primat IE-ja napram drugim brskalnikom, dejansko pa Firefox proti IE-ju ni nič kaj boljši.

Tako, da tisti, ki uporabljate Firefox & co. in sem vas s tem postom prepričal v kvaliteto IE7 vam v nadaljevanju pošiljam link za download: http://www.microsoft.com/windows/downloads/ie/getitnow.mspx

Prijetno brskanje!

P.S. Vsi tisti, ki boste odgovarjali na ta post in trdili obratno naj vam že sedaj povem, da NIMATE prav. :lol:
Zadnjič spremenil Boro, dne 04 mar 2009, 22:17, skupaj popravljeno 1 krat.
"Dream as you will live forever.. Live as you will die today.."
Uporabniški avatar
Boro

Kraj: Maribor

Re: IE 7

OdgovorNapisal/-a Pirch » 04 mar 2009, 15:46

@Boro: ne bom debatiral kateri je bol varen ... ker pojma nimam 8-)

Meni je firefox bolsi zaradi tega, ker ima milijon raznih gadgetov ... sploh pa zdaj ko sem se vrgo v php programiranje pa CSS ... tam je FireBug ... brez katerega mi živeti ni :P
Ground Is The Limit
Uporabniški avatar
Pirch

Re: IE 7

OdgovorNapisal/-a Boro » 04 mar 2009, 22:23

Pirch...če ga rabiš ga pač uporabljaj....jaz sem samo napisal za forum, ker je v iframeu pa se v firefoxu drsniki pojavljajo (višina je fiksna). V IE7 pa je relativna (100%) in se vedno prilagodi višini foruma (sem probal vse da bi v firefoxu to šlo pa ne razume, kaj je je v 100% višina ampak mu moraš v pikslih napisat). Jebi ga. :roll:
"Dream as you will live forever.. Live as you will die today.."
Uporabniški avatar
Boro

Kraj: Maribor

Vrni se na Sporočila skrbnikov

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost